شماره تماس : 021-65438577 021-65436842

ایمیل : info@ettehadshaft.ir

آدرس : صفادشت ، شهرک صنعتی صفادشت ، خیابان دوم شرقی ، پلاک 108

درباره ما

شرکت اتحاد شفت دقیق (مسئولیت محدود ) با هدف تولید شفت‌های صنعتی در زمینه طراحی و اجراء و ساخت شفت از سال 1380  فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است و با انجام پروژه‌های بزرگ در تولید انواع شفت توانمندی‌های خود را اثبات کرده است .

امیدواریم با توجه به تخصصی شدن کلیه کارها در کشور ما نیز بتوانیم توانمندی‌های خود را در راستای ارتقاء سطح کیفی تولید انواع شفت در صنعت کشور نشان دهیم .

شرکت اتحاد شفت دقیق با توجه به تجربه 17 ساله و امکانات و تجهیزات کامل خود و همچنین دقت و کیفیت در امر تراش ، روتراش ، داخل زنی ، داخل تراش ، R زنی ، آج زنی و سنگ زنی قادر به تولید هرگونه شفت سفارشی از جانب پیمانکاران می‌باشد .

مجموعه اتحاد شفت دقیق از همان ابتدای فعالیت و با توجه به توانمندی‌های خود با شرکت‌های مختلف طرف قرارداد می‌باشد ، از جمله شرکت اتحاد موتور ، بنیان صنعت اول ، لولا خودرو ،

اتحاد مولد ، اتحاد پلاست البرز که همگی در امر تولید قطعات خودرو جهت ارائه به شرکت‌های خودرو سازی از قبیل ایران خودرو ، سایپا و .... فعالیت می‌کند و تا به امروز نیز همکاری می‌نماید .

با توجه به رسالت شرکت اتحاد شفت دقیق مبتنی بر ارائه خدمات با حداقل نرخ ضایعات و تولید مطابق تلرانس‌های تعیین شده از سوی مشتریان در راستای تولید قطعات مربوط به شفت‌های مورد استفاده در موتورهای الکتریکی این شرکت بر آن شد تا بکارگیری از دستگاه‌های به روز در جلب رضایت مشتری هرچه بیشتر اهتمام ورزد و با استفاده از پرسنل فنی و متعهد با حداکثر توان و دقت در محصولات در این امر موفق گردد و به تولید قطعات با دقت میکرون دست یابد. این شرکت در راستای تولید بهینه و همچنین دقت بالا در محصول و استفاده از روش‌های به روز و جدید در امر تولید هرچه بهتر قطعه در راستای هدف رضایت مندی هرچه بیشتر مشتری با کمترین قیمت در محصول می‌باشد.

 

از جمله خدمات شرکت اتحاد شفت دقیق

 

*انواع خدمات سنگ زنی:

 

1-سنگ زنی محوری (Cylindrical)

 

2-سنگ زنی سطوح خارجی (External grinding)

 

*انواع خدمات سخت کاری و عملیات حرارتی :

 

1-سخت کاری القایی ( ایندکشن ) در قطر

 

2-سخت کاری القایی ( ایندکشن ) در طول

 

از جمله محصولات این شرکت

 

 تولید انواع شفت‌ها با انواع فرایند‌ها از قبیل فرایند تراشکاری ، روتراش ،  برش بدون پلیسه ، برش لوله با دقت صدم ، آج زنی ، سوراخکاری ، شیارزنی ، هزارخاری ، رولینگ پیچ ، رولینگ مارپیچ تحت فرایند نورد سرد ، فرایند نورد سایشی ، تولید سطح ساچمه ای در قطرهای مختلف سر و ته شفت‌ها ، آچارخور کردن سر و ته شفت ، برش محوریو همچنین خدمات سخت کاری موضعی در سختی‌های مختلف و با عمق سختی کنترل شده  ، فرایند سنگ زنی و ÷له زنی و بالانس کردن شفت و لنگی گیری طول شفت روتور چند نمونه از فعالیت‌های این شرکت می‌باشد .

توان تولید بالا و امکان ساخت فرایند با کمترین هزینه از جمله توانمندی‌های این شرکت می‌باشد .